En doft av sommar

Äntligen är det doft av sommar i luften. Det betyder ledighet för oss på Galären. Trots att vi alla kommer ta en välförtjänt semester håller kontoret öppet som vanligt hela sommaren. Men vi ber dig ha överseende med att vi är en begränsad personalstyrka på plats under semesterveckorna.

Galärens kontor, som du numera hittar på Västra Varvsgatan 18, håller öppet som vanligt vardagar kl. 8-16.30, med lunchstängt kl. 12-13.

Vi passar på att önska dig en skön sommar!

LinkedInFacebook
Vide Rönnbäck fastighetsskötare på Galären

Vide trivs med kontoret på fyra hjul

För vår fastighetsskötare Vide Rönnbäck är variation och frihet två av de bästa sakerna med sitt nya jobb på Galären. Läs mer om honom här!
Tove vill göra skillnad i varje projekt

Tove vill göra skillnad i varje projekt

Energi, hållbarhet och tekniska lösningar har länge varit en del av Tove Fagervalls arbetsvardag. Idag är hon en del av vårt projektteam.
Jeppe Bredberg, förvaltare på Galären

Kärleken visade vägen hem

Efter två decennier i Jämtland har Jeppe Bredberg återvänt till Luleå. Idag är han en del av vårt förvaltningsteam.